Dom Kristína 24

Bungalov v modernom poňatí so sedlovou strechou bez presahu je variantou ku klasickému bungalovu. Markíza umožňuje ľubovoľné nastavenia zatienenia izieb, možno ju umiestniť len nad obývačku alebo natiahnuť na celú veľkosť fasády.

Dom Kristína 24 Dom Kristína 24

Pôsobí vzdušne a nezaťažuje vzhľad domu, je tiež prakticky sťahovateľná cez zimné mesiace a prestavuje menšie náklady než vonkašie žalúzie. Vzhľadom k možnosti nastavenia sklonu markízy vždy perfektne cloní ostré letné slnko, ale stále nám ponúka výhľad na záhradu a netieni interiér.

Dom Kristína 24

Vstup zo severu je krytý tiež presahom pre pohodlnejší prístup pri nepriaznivom počasí. Stavba domu je jednoduchá, okrem vstupu nijak nečlenená. Vstup je odlišný inou farbou omietky, zbytok je v klasickej bielej. Je to jednoduchý dom napríklad pre mladú rodinu alebo naopak pre rodičov, ktorých deti už majú svoje bývanie. Dom je praktický bez zbytočných príkras a výčnelkov, čo tiež znižuje jeho cenu.

Dom Kristína 24

Rozlohou takmer 80 m2 je koncipovaný ako 4+ kk, pôdorys je však vymyslený tak, že detská izba je možná v dvoch variantoch: oddelene dve menšie izby, alebo jednu veľkú spoločnú. Tú je možno neskôr využiť ako pracovňu alebo izbu pre hostí. Spálňa rodičov má naviac priestrannú šatňu.

Dom Kristína 24

Kuchyňa je napojená na obývačku nie je však celkom otvorená, čo umožňuje komunikáciu s návštevou, tak aj oddelenie oboch činností. V obývačke je možné umiestniť krb na prianie klienta. V dome je pre väčší komfort 4 člennej rodiny umiestnené samostatné wc, čo už je dnes štandard.

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 14.11.2017 späť

http://nove-domy-jesen-2017.ekonomickebyvanie.sk/dom-kristina-24.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.